Jedna dziewczyna, dwie pasje – sport i jedzenie. Ale nie byle jakie jedzenie. Zdrowe, pachnące, ociekające smakiem. Ciekawe. Piękne. Odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb organizmu i co najważniejsze! Dodające energii, wspomagające ciągły progres w osiągnięciach sportowych.

Jak powstało Fit&Joy? Zaczęłam od siebie samej. Chciałam jeść tak, żeby wyglądać świetnie, czuć się świetnie, a do tego mieć najskuteczniejszy forhand w okolicy 🙂 Teorię – wiedzę zdobytą na studiach Technologii Żywności (oraz od mojej mamy i babć!) połączyłam z praktyką. Gdy udowodniłam sobie, że FIT naprawdę może iść w parze z JOY, podjęłam się niełatwej misji – udowodnić to innym.

Chcę dzielić się tym, co kocham najbardziej, a najbardziej kocham efekty pracy naszej ekipy – kiedy klient jest zadowolony. Kiedy czerpie radość z jedzenia. Kiedy już nie może doczekać się kolejnego pudełka.

Wymyślanie i przygotowywanie posiłków to nie tylko praca – to nasz sposób na życie. Wciąż szukamy nowych smaków i inspiracji w kuchniach z przeróżnych stron świata, doszkalamy się w sztuce zdrowego, zbilansowanego gotowania, śledzimy nowinki, doskonalimy nasze autorskie przepisy i robimy wszystko, aby zachwycać pomysłowością, smakiem i jakością.

W każde pudełko wkładamy całe nasze serca. Spokojnie – nie dosłownie Spróbuj, a przekonasz się, o czym mowa. Wrócisz do nas na pewno.

Dlaczego warto wybrać dietę w Fit&Joy?

CODZIENNIE SMACZNE
I ŚWIEŻE POSIŁKI

CATERING DIETETYCZNY
5 DNI W TYGODNIU

SEZONOWE PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DOSTAWA ZAWSZE NA CZAS, PROSTO POD DRZWI

Wybierz odpowiednią dietę dla Ciebie!

DIETA ZBILANSOWANA

Jeśli jesteś szczęściarzem, który nie zmaga się z żadnymi zaburzeniami zdrowotnymi, nie masz problemów z trawieniem, masz za to apetyt ciekawy nowych smaków – wybierz tę dietę.

DIETA SAMURAJA (bez nabiału i bez glutenu)

A co z tymi, którzy nie tolerują glutenu, laktozy, cierpią na zaburzenia hormonalne (np. problemy z tarczycą) albo – po prostu – w środku czują się japońskimi wojownikami?

DIETA VEGE + RYBY

Nie jadasz mięsa? To żaden problem. Nasza dieta wegetariańska w niczym nie ustępuje pozostałym. Posiłki są równie smaczne, równie piękne i równie urozmaicone!

DIETA VEGE

Jesteś wege? Żaden problem! Aby dieta bezmięsna była naprawdę korzystna dla Twojego ducha (i ciała 😊), a przede wszystkim zdrowia – musi być pełnowartościowa i bogato urozmaicona.

Catering dietetyczny Fit&Joy dopasowany do każdej sytuacji

PUDEŁKA CATERINGOWE MOŻESZ PODGRZEWAĆ

CATERING DIETETYCZNY MOŻESZ ZABRAĆ DO PRACY

NASZE PUDEŁKA IDEALNIE SMAKUJĄ W PODRÓŻY

NASZA DIETA TO KAŻDEGO DNIA WIĘCEJ ENERGII!

Catering dietetyczny Fit&Joy dopasowany do każdej sytuacji

PUDEŁKA CATERINGOWE MOŻESZ PODGRZEWAĆ

CATERING DIETETYCZNY MOŻESZ ZABRAĆ DO PRACY

NASZE PUDEŁKA IDEALNIE SMAKUJĄ W PODRÓŻY

NASZA DIETA TO KAŻDEGO DNIA WIĘCEJ ENERGII!

Zachęcamy do konsultacji z naszym dietetykiem, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania i pomoże dobrać odpowiedni zestaw dostosowany do Twoich potrzeb. Bezpłatna dostawa na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic.

FIT & JOY Karolina Ślusarz,

Maciej Winiarz S.C.

ul. Daliowa 4/4

30-612 Kraków

NIP: 679-31-36-297

REGON: 365794684

509 340 235

fitandjoy@fitandjoy.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest FIT & JOY Karolina Ślusarz Maciej Winiarz S.C. z siedzibą w ul. Daliowa 4/4 30-612 Kraków, NIP 679-31-36-297, REGON 365794684.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.