Dwie dziewczyny, jedna pasja – jedzenie. Ale nie byle jakie. Zdrowe, pachnące, ociekające smakiem. Ciekawe. Piękne. Odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb organizmu.

Jak powstało Fit&Joy? Zaczęłyśmy od nas samych. Chciałyśmy jeść tak, żeby wyglądać świetnie i czuć się świetnie. Teorię – wiedzę zdobytą na studiach Technologii Żywności (oraz od naszych mam i babć!) łączyłyśmy z praktyką. Gdy udowodniłyśmy sobie, że FIT naprawdę może iść w parze z JOY, podjęłyśmy wspólną misję – udowodnić to innym.

Chcemy dzielić się tym, co kochamy najbardziej, a najbardziej kochamy efekty naszej pracy – kiedy klient jest zadowolony. Kiedy czerpie radość z jedzenia. Kiedy już nie może doczekać się kolejnego pudełka.

Wymyślanie i przygotowywanie posiłków to nie tylko praca – to nasz sposób na życie. Wciąż szukamy nowych smaków i inspiracji w kuchniach z przeróżnych stron świata, doszkalamy się w sztuce zdrowego, zbilansowanego gotowania, śledzimy nowinki, doskonalimy nasze autorskie przepisy i robimy wszystko, aby zachwycać pomysłowością, smakiem i jakością.

W każde pudełko wkładamy całe nasze serca. Spokojnie – nie dosłownie 🙂 Spróbuj, a przekonasz się, o czym mowa. Wrócisz do nas na pewno.

Dlaczego warto wybrać dietę w Fit&Joy?

CODZIENNIE SMACZNE
I ŚWIEŻE POSIŁKI

CATERING DIETETYCZNY
5 DNI W TYGODNIU

SEZONOWE PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DOSTAWA ZAWSZE NA CZAS, PROSTO POD DRZWI

Wybierz odpowiednią dietę dla Ciebie!

DIETA ZBILANSOWANA

Jeśli jesteś szczęściarzem, który nie zmaga się z żadnymi zaburzeniami zdrowotnymi, nie masz problemów z trawieniem, masz za to apetyt ciekawy nowych smaków – wybierz tę dietę.

DIETA SAMURAJA

A co z tymi, którzy nie tolerują glutenu, laktozy, cierpią na zaburzenia hormonalne (np. problemy z tarczycą) albo – po prostu – w środku czują się japońskimi wojownikami?

DIETA VEGE + RYBY

Nie jadasz mięsa? To żaden problem. Nasza dieta wegetariańska w niczym nie ustępuje pozostałym. Posiłki są równie smaczne, równie piękne i równie urozmaicone!

Catering dietetyczny Fit&Joy dopasowany do każdej sytuacji

PUDEŁKA CATERINGOWE MOŻESZ PODGRZEWAĆ

CATERING DIETETYCZNY MOŻESZ ZABRAĆ DO PRACY

NASZE PUDEŁKA IDEALNIE SMAKUJĄ W PODRÓŻY

NASZA DIETA TO KAŻDEGO DNIA WIĘCEJ ENERGII!

Catering dietetyczny Fit&Joy dopasowany do każdej sytuacji

PUDEŁKA CATERINGOWE MOŻESZ PODGRZEWAĆ

CATERING DIETETYCZNY MOŻESZ ZABRAĆ DO PRACY

NASZE PUDEŁKA IDEALNIE SMAKUJĄ W PODRÓŻY

NASZA DIETA TO KAŻDEGO DNIA WIĘCEJ ENERGII!

Zachęcamy do konsultacji z naszym dietetykiem, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania i pomoże dobrać odpowiedni zestaw dostosowany do Twoich potrzeb. Dostawa na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic.

FIT & JOY Katarzyna Basiaga,
Karolina Ślusarz S.C.

ul. Daliowa 4/4

30-612 Kraków

NIP: 679-31-36-297

REGON: 365794684

509 340 235

502 640 769

fitandjoy@fitandjoy.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest FIT & JOY Katarzyna Basiaga Karolina Ślusarz S.C. z siedzibą w ul. Daliowa 4/4 30-612 Kraków, NIP 679-31-36-297, REGON 365794684.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.