fbpx

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram
 • Na naszym talerzu zrobiło się gorąco i zielono! Krem z groszku z miętą orzeźwi każdego po ciężkim dniu, a podany na ciepło ukołysze podniebienie do snu 😋💚 Taka kolacja od @eatfitandenjoylife sprawi, że Wasi znajomi zzielenieją z zazdrości!

  eatfitandenjoylife: "Na naszym talerzu zrobiło się gorąco i zielono! Krem z groszku z miętą orzeźwi każdego po ciężkim dniu, a podany na ciepło ukołysze podniebienie do snu 😋💚 Taka kolacja od @eatfitandenjoylife sprawi, że Wasi znajomi zzielenieją z zazdrości!"
  16
  1
 • Ten sześciopak to wynik pasji, miłości do zdrowego odżywiania i pracy, która nie zna wymówek 💪 Na specjalne życzenie skomponowaliśmy trzy pudełka z łososiem a trzy z indykiem. Tak pięknie było wczoraj. A co więcej przyniesie nam weekend? Smacznej i pełnej pasji soboty od @eatfitandenjoylife 💚🤗 #fitkolacja

  eatfitandenjoylife: "Ten sześciopak to wynik pasji, miłości do zdrowego odżywiania i pracy, która nie zna wymówek 💪 Na specjalne życzenie skomponowaliśmy trzy pudełka z łososiem a trzy z indykiem. Tak pięknie było wczoraj. A co więcej przyniesie nam weekend? Smacznej i pełnej pasji soboty od @eatfitandenjoylife 💚🤗 #fitkolacja"
  18
  4
 • Drugie śniadanie jest bardzo ważne, ponieważ pozwala zapewnić naszemu organizmowi uzupełnienie składników odżywczych i dodać nam sił i większej aktywności. Ciasto z cukinii z owocami to 200 kcal czystej przyjemności i wsparcia dla naszego ciała. Uwielbiamy to, szczególnie w czwartki 😋 #eatfitandenjoylife 🥦

  eatfitandenjoylife: "Drugie śniadanie jest bardzo ważne, ponieważ pozwala zapewnić naszemu organizmowi uzupełnienie składników odżywczych i dodać nam sił i większej aktywności. Ciasto z cukinii z owocami to 200 kcal czystej przyjemności i wsparcia dla naszego ciała. Uwielbiamy to, szczególnie w czwartki 😋 #eatfitandenjoylife 🥦"
  20
  2
 • Dzisiaj na śniadanie skomponowaliśmy dla Was coś specjalnego. Z pozoru proste ziemniaki i jajka, papryka zielona i żółta u boku cebuli czerwonej, ziaren słonecznika, ogórka i rukoli rozbudziła w nas rządzę wolności. Pyszna ta freettata warzywna! Ups, Frittata 😋 Smacznej środy! @eatfitandenjoylife

  eatfitandenjoylife: "Dzisiaj na śniadanie skomponowaliśmy dla Was coś specjalnego. Z pozoru proste ziemniaki i jajka, papryka zielona i żółta u boku cebuli czerwonej, ziaren słonecznika, ogórka i rukoli rozbudziła w nas rządzę wolności. Pyszna ta freettata warzywna! Ups, Frittata 😋 Smacznej środy! @eatfitandenjoylife"
  22
  2
 • Dzień dobry kochani! Zaczynamy nasz tydzień od smakowitej proteinowej owsianki z malinami i orzechami 😋 Smacznego tygodnia od #eatfitandenjoylife ! 🥦#fitsniadanie #owsiankazowocami #befit

  eatfitandenjoylife: "Dzień dobry kochani! Zaczynamy nasz tydzień od smakowitej proteinowej owsianki z malinami i orzechami 😋 Smacznego tygodnia od #eatfitandenjoylife ! 🥦#fitsniadanie #owsiankazowocami #befit"
  27
  5
 • Już czuć zapach naszej ulubionej kolacji! 😋 Pieczone ziemniaki z kurczakiem, warzywami i sosem czosnkowym to idealne zakończenie dnia na #lightcie ☺️🥦 Niech ten aromat uwolni w Was #fitinspiracje na weekend!

  eatfitandenjoylife: "Już czuć zapach naszej ulubionej kolacji! 😋 Pieczone ziemniaki z kurczakiem, warzywami i sosem czosnkowym to idealne zakończenie dnia na #lightcie ☺️🥦 Niech ten aromat uwolni w Was #fitinspiracje na weekend!"
  25
  2
 • Dzień dobry kochani! Dzisiaj na śniadanie sałatka z batatem i cieciorką. My już chwyciliśmy za widelec, a Ty? 😋 🥦#eatfitandenjoylife #fitprzepisy #fitsniadanie #healthyfood #tasty #diet #dietapudelkowa #smacznego😋 #salad

  eatfitandenjoylife: "Dzień dobry kochani! Dzisiaj na śniadanie sałatka z batatem i cieciorką. My już chwyciliśmy za widelec, a Ty? 😋 🥦#eatfitandenjoylife #fitprzepisy #fitsniadanie #healthyfood #tasty #diet #dietapudelkowa #smacznego😋 #salad"
  36
  2
 • Dolce far niente oznacza po włosku słodką bezczynność. Nie traćcie energii na to jak przygotować swój posiłek, ale pomyślcie nad waszym wyjątkowym miejscem, tym na zewnątrz, jak i wewnątrz siebie, resztą my się zajmiemy :) Życzymy Wam pięknego i smacznego dnia kochani! 🥦☀️ #eatfitandenjoylife #dietapudełkowa #lovefitfood #krakowfood

  eatfitandenjoylife: "Dolce far niente oznacza po włosku słodką bezczynność. Nie traćcie energii na to jak przygotować swój posiłek, ale pomyślcie nad waszym wyjątkowym miejscem, tym na zewnątrz, jak i wewnątrz siebie, resztą my się zajmiemy :) Życzymy Wam pięknego i smacznego dnia kochani! 🥦☀️ #eatfitandenjoylife #dietapudełkowa #lovefitfood #krakowfood"
  20
  1
 • Piękny uśmiech Marty to nie tylko endorfiny po treningu, ale i radość na myśl o zasłużonym posiłku potreningowym - bajecznie zielonym pesto z groszku 🤗 #smacznego i pięknego dnia dla Was wszystkich! 🌻

  eatfitandenjoylife: "Piękny uśmiech Marty to nie tylko endorfiny po treningu, ale i radość na myśl o zasłużonym posiłku potreningowym - bajecznie zielonym pesto z groszku 🤗 #smacznego i pięknego dnia dla Was wszystkich! 🌻"
  23
  2
 • Jogurtowa straciatella to jedno z naszych ulubionych drugich śniadań 😍 Przesyłamy Wam dużo słońca w ten pochmurny dzień ☀️☀️

  eatfitandenjoylife: "Jogurtowa straciatella to jedno z naszych ulubionych drugich śniadań 😍 Przesyłamy Wam dużo słońca w ten pochmurny dzień ☀️☀️"
  25
  1